088 - 0110390
Kom Ferex versterken

Hulpkracht gezocht!

KOM ONS TEAM VERSTERKEN

Ter uitbreiding van ons jonge en ambitieuze team zijn wij op zoek naar een hulpkracht voor 6 – 12 uur in de week. Op zoek naar een mooie bijbaan voor de zaterdagen, vrije middagen, avonden en (school)vakanties? Dan zijn wij op zoek naar jou!

 

WAT GA JE DOEN?

Ook als hulpkracht heb je een belangrijke rol binnen ons kleine, groeiende bedrijf. Samen staan we voor een veilige totaaloplossing in rijplaten en daar hebben we jou voor nodig. Je gaat ons team ondersteunen met onder andere de volgende taken:

  • Laden en lossen van trailers
  • Algemene werkzaamheden in ons magazijn
  • Monteren en schoonmaken van rijplaten
  • Onderhoud van het materieel

 

WAT VERWACHTEN WIJ VAN JOU?

Met jouw positieve en gemotiveerde instelling past je goed binnen ons jonge team. Daarnaast is het volgende op jou van toepassing:

  • Je bent een echte aanpakker
  • Hebt technisch inzicht
  • Bent flexibel inzetbaar
  • In bezit van VCA óf bereid dit via ons te behalen
  • 17 jaar of ouder
  • Woonachtig in de omgeving van Rijssen/Enter

 

OVER FEREX

Ferex is een relatief nieuwe naam op de Nederlandse markt, maar met onze glasvezelversterkte composiet rijplaten is al meer dan 30 jaar ervaring opgedaan in het buitenland. Ferex kan dus bogen op bewezen techniek en kwaliteit. Samen met 20 jaar ervaring van zusterbedrijf TSE vormt dit de solide basis van Ferex. Net zo als onze lichte en sterke rijplaten een solide basis vormen voor iedere bouwplaats, site of evenement. Op Ferex kan je bouwen!

SOLLICITEER!

Enthousiast? Reageer dan vandaag nog!
Wij kunnen je hulp goed gebruiken..

Kom kennismaken met ons team en maak een afspraak met Gerwalt Voortman.

Mail Gerwalt

Eenvoudiger dan draglineschotten